O nas

1

Ty zamawiasz, my dostarczamy!

Od początku swojego istnienia Meble-paczka to sklep internetowy,
a więc w swoim zamyśle wysyłkowy. Naszą misją jest dostarczanie mebli na duże odległości, tak aby zamawiający nawet na chwilę nie odczuł trudu związanego z pokonywaniem odległości między producentem
a własną lokalizacją. Bierzemy na siebie ergonomiczne pomysły na pakowanie, logistykę transportu, a nawet trud wniesienia mebli prosto pod Twoje drzwi. Ty tylko klikasz i zamawiasz  - dlatego właśnie Meble-paczka!

Polski producent

W naszym sklepie znajdziesz najbardziej poszukiwane wzory sezonu.
To mogą być klasyczne, eleganckie meble inspirowane starymi szkołami lub najbardziej nowoczesne pomysły na urządzenie wnętrza. Skandynawski przytulny minimalizm? A może elegancki, inspirowany angielskimi gabinetami, klimat dla Twojego biura? Cały świat inspiracji  znajdziesz pod jednym adresem internetowym: meble-paczka.pl

Najlepsi producenci

Współpracujemy już z 40 firmami producenckimi z całej Polski i Europy. Kryterium wyboru mebli, które proponujemy w naszym sklepie, jest najwyższa jakość połączona z dobrymi cenami. Nasi eksperci punktują funkcjonalność, najlepsze surowce, rzetelne rzemiosło. Wszystko po to, by Meble - paczka było najwygodniejszym  miejscem na Twoje zakupy. 

O firmie

meble do wnętrza

Meble-paczka

Od początku swojego istnienia Meble-paczka to sklep internetowy, a więc w swoim zamyśle wysyłkowy. Naszą misją jest dostarczanie mebli na duże odległości, tak aby zamawiający nawet na chwilę nie odczuł trudu związanego z pokonywaniem odległości między producentem a własną lokalizacją.

Skontaktuj się z nami!

Biuro obsługi klienta

pon-pt 9:00 - 17:00

sb 8:00 - 14:00

+48 533 305 655 +48 509 876 623 Adres e-mail sklep@meble-paczka.pl e.rostkowska1@onet.pl