O nas

1

Ty zamawiasz, my dostarczamy!

Od początku swojego istnienia Meble-paczka to sklep internetowy,
a więc w swoim zamyśle wysyłkowy. Naszą misją jest dostarczanie mebli na duże odległości, tak aby zamawiający nawet na chwilę nie odczuł trudu związanego z pokonywaniem odległości między producentem
a własną lokalizacją. Bierzemy na siebie ergonomiczne pomysły na pakowanie, logistykę transportu, a nawet trud wniesienia mebli prosto pod Twoje drzwi. Ty tylko klikasz i zamawiasz  - dlatego właśnie Meble-paczka!

Polski producent

W naszym sklepie znajdziesz najbardziej poszukiwane wzory sezonu.
To mogą być klasyczne, eleganckie meble inspirowane starymi szkołami lub najbardziej nowoczesne pomysły na urządzenie wnętrza. Skandynawski przytulny minimalizm? A może elegancki, inspirowany angielskimi gabinetami, klimat dla Twojego biura? Cały świat inspiracji  znajdziesz pod jednym adresem internetowym: meble-paczka.pl

Najlepsi producenci

Współpracujemy już z 40 firmami producenckimi z całej Polski i Europy. Kryterium wyboru mebli, które proponujemy w naszym sklepie, jest najwyższa jakość połączona z dobrymi cenami. Nasi eksperci punktują funkcjonalność, najlepsze surowce, rzetelne rzemiosło. Wszystko po to, by Meble - paczka było najwygodniejszym  miejscem na Twoje zakupy. 

O firmie

meble do wnętrza

Meble na zamówienie z dostawą

Konieczność samodzielnego transportowania mebli często bywa problematyczna. Z tego powodu powstał nasz sklep, który pozwala na zamówienie dowolnych produktów bez wychodzenia z domu. To bardzo łatwe rozwiązanie, umożliwiające całkowite ominięcie konieczności przewożenia i wnoszenia mebli do mieszkania. Nasze produkty cechują się wysoką jakością wykonania, a ich szeroki wybór pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb danego użytkownika.

Oferujemy meble na zamówienie z dostawą stworzone z myślą o różnych pomieszczeniach, takich jak m.in. sypialnia, kuchnia, przedpokój, łazienka czy pokój nastolatka. Wśród naszych produktów znajdziesz np. meble loftowe do salonu. To produkty tworzone z dbałością o najmniejsze detale, które prezentują się pięknie niezależnie od okoliczności. Są wytrzymałe, estetyczne i niezwykle funkcjonalne. Połączenie tych wszystkich cech z możliwością dostarczenia prosto pod Twoje drzwi sprawia, że nasze meble trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Oferta naszego sklepu internetowego jest niezwykle szeroka. Znajdziesz w niej meble typowo nowoczesne, jak i takie, które z powodzeniem można wkomponować w tradycyjnie wyposażone wnętrza. Masz pytania dotyczące aktualnego asortymentu? Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem!

Meble-paczka

Od początku swojego istnienia Meble-paczka to sklep internetowy, a więc w swoim zamyśle wysyłkowy. Naszą misją jest dostarczanie mebli na duże odległości, tak, aby zamawiający nawet na chwilę nie odczuł trudu związanego z pokonywaniem odległości między producentem a własną lokalizacją.

Skontaktuj się z nami!

Biuro obsługi klienta

pon-pt 9:00 - 17:00

sb 8:00 - 14:00

+48 533 305 655 Adres e-mail sklep@meble-paczka.pl e.rostkowska1@onet.pl