Realizacje

Solidne meble z Częstochowy

Meble na zamówienie dają szansę idealnego dopasowania i maksymalnego wykorzystania powierzchni mieszkania. Jest to szczególnie cenne na małej powierzchni.
Czytaj więcej...

krzesła Ludwik

Zadowolenie Klienta to podstawa. Pomoc w wyborze tkaniny czy wybarwieniu drewna, oraz rodzaj i model krzesła jest rzeczą oczywistą w pracy naszego zespołu o czym świadczą opinie i zdjęcia z realizacją zamówień w naszym sklepie.
Czytaj więcej...

O firmie

meble do wnętrza

Meble na zamówienie z dostawą

Konieczność samodzielnego transportowania mebli często bywa problematyczna. Z tego powodu powstał nasz sklep, który pozwala na zamówienie dowolnych produktów bez wychodzenia z domu. To bardzo łatwe rozwiązanie, umożliwiające całkowite ominięcie konieczności przewożenia i wnoszenia mebli do mieszkania. Nasze produkty cechują się wysoką jakością wykonania, a ich szeroki wybór pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb danego użytkownika.

Oferujemy meble na zamówienie z dostawą stworzone z myślą o różnych pomieszczeniach, takich jak m.in. sypialnia, kuchnia, przedpokój, łazienka czy pokój nastolatka. Wśród naszych produktów znajdziesz np. meble loftowe do salonu. To produkty tworzone z dbałością o najmniejsze detale, które prezentują się pięknie niezależnie od okoliczności. Są wytrzymałe, estetyczne i niezwykle funkcjonalne. Połączenie tych wszystkich cech z możliwością dostarczenia prosto pod Twoje drzwi sprawia, że nasze meble trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Oferta naszego sklepu internetowego jest niezwykle szeroka. Znajdziesz w niej meble typowo nowoczesne, jak i takie, które z powodzeniem można wkomponować w tradycyjnie wyposażone wnętrza. Masz pytania dotyczące aktualnego asortymentu? Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem!

Meble-paczka

Od początku swojego istnienia Meble-paczka to sklep internetowy, a więc w swoim zamyśle wysyłkowy. Naszą misją jest dostarczanie mebli na duże odległości, tak, aby zamawiający nawet na chwilę nie odczuł trudu związanego z pokonywaniem odległości między producentem a własną lokalizacją.

Skontaktuj się z nami!

Biuro obsługi klienta

pon-pt 9:00 - 17:00

sb 8:00 - 14:00

+48 533 305 655 Adres e-mail sklep@meble-paczka.pl e.rostkowska1@onet.pl