Solidne meble z Częstochowy

M eble na zamówienie dają szansę idealnego dopasowania i maksymalnego wykorzystania powierzchni mieszkania. Jest to szczególnie cenne na małej powierzchni.
sklep meblowy meble paczka

Meble pod konkretne zamówienie dają szansę idealnego dopasowania i maksymalnego wykorzystania powierzchni mieszkania. Jest to szczególnie cenne na małej powierzchni. Pozwala zagospodarować wnęki i różne zakamarki wykorzystując je i powiększając miejsce do przechowywania.

Wykwalifikowani pracownicy dobierają meble do indywidualnych potrzeb Klientów, co znakomicie się sprawdza.

Niebagatelną zaletą mebli na zamówienie jest możliwość wyboru kolorystyki, tkanin oraz wybarwienia drewna.  Fabryki mebli produkują je z wysokiej jakości płyt laminowanych w różnowodnej gamie kolorów. Klient ma do wyboru też różnego rodzaju fronty z płyty mdf, lakierowane, fornirowane lub drewniane. Wszystko to umożliwia stworzenie ciekawej aranżacji i designu zgodnego z upodobaniami.Polecane realizacje

krzesła Ludwik

2021/06/10, dodany przez Meble Paczka - sklep

Czytaj więcej

O firmie

meble do wnętrza

Meble-paczka

Od początku swojego istnienia Meble-paczka to sklep internetowy, a więc w swoim zamyśle wysyłkowy. Naszą misją jest dostarczanie mebli na duże odległości, tak aby zamawiający nawet na chwilę nie odczuł trudu związanego z pokonywaniem odległości między producentem a własną lokalizacją.

Skontaktuj się z nami!

Biuro obsługi klienta

pon-pt 9:00 - 17:00

sb 8:00 - 14:00

+48 533 305 655 +48 509 876 623 Adres e-mail sklep@meble-paczka.pl e.rostkowska1@onet.pl